Site icon Ali Ayaz

Yönetim Danışmanı Ne İş Yapar?

Ali Ayaz. Bir danışmanlık şirketinin kurucusuyum ve danışmanlarından biriyim. Son yıllarda işveren markası projeleri ağırlıklı olmak üzere yönetim danışmanlığı yapıyoruz. Yönetim danışmanlığı projelerinde, öncelikle şirketin mevcut durumunu anlıyoruz; neler yapılıyor, yapılanlar içeride nasıl anlaşılıyor, şirket ne yöne gidiyor, gelecekte nasıl bir vizyonu var. Sonra aradaki farkı bulup, gitmesi gereken yerle mevcut durumun arasındaki farkı bulup, gideceği yöne gitmek üzere çalışmalar yapıyoruz. Şirketin bir çok verisi elimizden geçiyor; mevcut verileri yoksa o verileri biz içeride çalışmalarla elde ediyoruz ve projeyi yürütüyoruz.

“Sevdiğin işi yap, yaptığın işi sev”

https://www.buneis.com, bu denklemi kurmayı daha kolay bir hale getirmeyi hedefleyen, kariyer planlama ve meslek seçimi yaparken gençlere destek olmayı amaçlayan dinamik bir kariyer platformu, bir sosyal girişim.

Farklı okullardan ve bölümlerden mezun, farklı sektörlerdeki farklı pozisyonlarda çalışan kişilerin, kısa görsel öyküleri ile geçmiş/gelecek ve kariyer/eğitim ilişkisinin nasıl kurulduğunu, ve farklı seçeneklerin neler olabileceğini gösteriyoruz.

► Hangi üniversite mezunu ne iş yapıyor? https://goo.gl/NCRB85
► Hangi bölüm mezunu ne iş ne iş yapıyor? https://goo.gl/AjYNSM
► Hangi sektörde ne işler var? https://goo.gl/duhCZc
► Hangi departmanda ne işler var? https://goo.gl/VVwMLH
~

Ruh İşini Bul!
Dinlemek mi konuşmak mı?
Ayrıntılar mı büyük resim mi?
Mantık mı duygular mı?
Ekip çalışması mı yalnız çalışmak mı?
Ruhişi testini doldur, kariyer profilini bul, senin gibi olanlar ne işler yapıyor keşfet, sevdiğin işi bulmaya bir adım daha yaklaş!
►https://goo.gl/PUa39y
~

Farklı kariyer seçeneklerini izlemek için abone olun ►https://goo.gl/uCDLQm
~https://www.instagram.com/buneiscom/

Exit mobile version